TOTA

İş Ortaklarımız

TOTA, Yurtiçi ve Yurt dışında çok sayıda ünlü enstitülerle işbirliği yürütmekte. Bu sayede osteopati geleneğinin köklerine sahip olduğumuz gibi aynı zamanda eğitimi ve pratiği, içerik ve araştırmaları sürekli geliştirme olanağı buluyoruz.

İşbirliği yaptığımız bazı Organizasyonlar:
Almanya’nın Avrupa çapındaki saygın eğitim kuruluşuyla işbirliği yapan tek Türk Okul olma özelliğini taşıyoruz.
Bu kurum aynı zamanda Avrupa’da Osteopati ile ilgili en çok yayını hazırlayan ve çevirileri her geçen gün artan bir kaynağa sahip.


Almanya:
Yılların Birikimi ve Uzman Kadrousu ile Avrupa başta olmak üzere birçok ülkede Ostepati Eğitiminin öncü Kurumu olan Osteopathie Shule Deutschland (OSD) ile 2014 yılından itibaren beraber çalışıyoruz.

www.osteopathie-schule.de

Polonya:
2015 yılından itibaren TOTA artık Polska Akademia Medycyny Osteopatycznej (PAMO) ile Poznań, Krakov, Warşova ve Gdańsk de beraber çalışıyoruz. www.polamo.pl

Danimarka

2015 yılının başlarında OSD üzerinden işbirliği sağladığımız Danimarkalı Osteopati Eğitimi sunan bir kurum olan Dansk Institut for Osteopatisk Medicin DIOM ile de artık aktif olarak çalışmaktayız.DIOM ile şuanda Kopenhag üzerinden ortak çalışmalar yürütmekteyiz.

www.diom.dk

İtalya

TOTA olarak yine OSD üzerinden, 2014 yılından beri European Institute for Osteopathic Medicine (Avrupa Osteopatik Tıp Enstitüsü - EIOM) işbirliği ile İtalyan osteopatlara Padua’da yüksek lisans eğitimi olanağı sunuyor.

www.eiom.it

İsveç

İskandinavyanın en ünlü Osteopati Eğitim Kurumu olan Osteopathögskolan ile de yine Osteopathie Schule Deutschland üzerinden beraber çalışmalar yürütmekteyiz.

www.osteopathogskolan.se

Yunanistan

Yunanistan tabanlı olan Epimorfosis ile de yine OSD üzerinden anlaşmalı olarak bilgi ve tecrübelerimizi karşılıklı olarak paylaşmakta ve Osteopatinin gelişmesine tüm gücümüz ile destek vermekteyiz.

www.epimorfosis.gr

Dünya Osteopati Sağlık Örgütü - WOHO

2003 yılında WOHO kuruluş üyesi olan OSD aracılığıyla bu örgütün uluslararası akademik faaliyetlerine dahiliz.

www.woho.org

Ve daha onlarca kuruluş ile çalışmalarımız devam etmektedir. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pratik Alandan Planlamaya kadar beraber bir birlik içerisinde TOTA'ya hayat veren Ekibimiz.

TOTA Güncel Kurs Programı. Yaklaşan derslerde içerik ve konular ile ilgili güncel bilgilere bloğumuzdan ulaşabilirsiniz.