TOTA

Hakkımızda

TOTA Hoşgeldiniz!
TOTA, Osteopati geleneğinden gelmekle beraber osteopatide yeni yolları takip ediyor ve osteopatiyi yeni bakış açılarıyla geliştiriyor.
Ders içeriklerimiz ve araştırma faaliyetlerimizin sonuçları ile terapistlerin iyileştirme potansiyellerini destekliyor, bilgi ve becerilerini geliştiriyoruz.
TOTA olarak OsEAN (Osteopathic European Academic Network)'a OSD üzerinden bizde üyeyiz, ve gerek bu gerekse diğer kurumlarla işbirliğimiz, sürekli fikir alışverişine, uzmanlığın ve tecrübelerimizin artmasını sağlıyor.

Eğitim Kadromuz
TOTA bünyesinde dünyanın her yerinden gelen, pratik tecrübesi olan Osteopatlar ve kendini bu bu Alana adamış bir Kadromuz, Dersleriniz de sizlere eşlik ediyor. Eğitim faaliyetleri, Yayınları ve Araştırmalarıyla osteopatiyi sürekli geliştiriyor ve OSD’nin yüksek öğretim kalitesini teminat altına alıyor.
bütün Eğitim Kadromuz Hakkında ayrıntılı bilgiye burada ulaşabilirsiniz.

İş Ortaklarımız
TOTA, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çok sayıda saygın üniversite ve enstitülerle birlikte koordineli bir şekilde çalışır.
Bu Konu hakkında daha detaylı Ayrıntıları burada bulabilirsiniz.

Yayınlar
TOTA Öğretim Üyelerimiz, dikkatle takip edilen yayınlar hazırlıyor. Bu yolla sadece Bulgu, Bilgi ve Tecrübe aktarmakla kalmıyor, aynı zamanda TOTA’nın kalitesini, kendini adamışlığını ve bakış açılarını yansıtıyor. Yayınlanan içerikler sürekli olarak OSD’nin derslerine dahil ediliyor.
Yayınlarımız hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

TOTA Güncel Kurs Programı...

Başkent Ankara'da ki Seminer Merkezimiz...