Eğitim / Yarı Zamanlı Osteopati Eğitimi

Genel Hususlar

Bilinçli dokunma – düşünme, hissetme, görme, bilen parmaklar – bunlara ulaşmak hiç bitmeyen bir süreçtir. Tatmin edici bir çalışma hayatının yanı sıra tedavi süreçlerinden keyif almanız ve kalıcı başarılar elde edebilmeniz için sizlere en uygun zemini sağlıyoruz.

Okulumuzda teorik ve pratik bilgilerin aktarılması ve hazırlanması, son derece yüksek seviyede gerçekleştiriliyor. Eğitimlerimiz, araştırma ve eğitim alanında edinilen en güncel bulgularla tamamlanıyor.

Daha köklü ve tatmin edici bir öğrenme süreci ve kişisel gelişim için gerekli koşullarını sağlayabilmek için, eğitimin bütüncül yönüne, eğitim atmosferine ve insanlar arası ilişkilere son derece önem veriyoruz. Tüm bu unsurlar, hasta ile güven verici, saygılı bir görüşmenin zeminini oluşturur.
TOTA’nin verdiği yüksek nitelikli eğitimin temelini oluşturan saygın eğitim kadromuz, sizlere sunduğumuz geniş bakış açısı ve uygulamaya yönelik eğitimin teminatıdır.

Osteopathie Schule Deutschland ile işbirliğimiz ve çok sayıdaki ortaklıklarımız sayesinde, osteopati geleneğindeki köklerimize sahip çıkarken, bir yandan da bu alandaki yeni yolları da keşfediyoruz.

Ankara'da bulunan Seminer Merkezimiz hakkında daha fazla detaylı bilgi için aşağıda ki Linke tıklayınız. (Seminer yerlerine ilişkin ayrıntılar)

Ders programı TOTA’nde verilen derslerin içerikleri hakkında bir genel bilgiler. Yaklaşan derslerde içerik ve konular ile ilgili güncel bilgilere bloğumuzdan ulaşabilirsiniz.